Apie mus

Bendradarbiaukite su mumis - juk tai paprasta

Paskelbkite darbą

Jūs galite pranešti apie darbą mūsų inžinierių bendruomenei per kelias minutes - tai paprasta ir nieko nekainuoja! Sugalvokite darbo pavadinimą ir parašykite, ką reikia atlikti. Kuo daugiau informacijos galite suteikti, tuo geriau. Stenkitės atsakyti bent į pagrindinius klausimus: ką ir kaip reikia padaryti, kur galima rasti pavyzdžių ar papildomos informacijos, kada tikitės gauti rezultatą ir kokių turite specifinių reikalavimų. Nurodykite, kokia suma vertinate savo darbo pasiūlymą. Dauguma darbų yra paskelbiami nedelsiant. Jūsų darbas greičiau atkreips tinkamų inžinierių bendruomenės narių dėmesį, jei pasirinksite susijusias kompetencijų kategorijas.

Susiraskite freelancer'į

Galite ieškotis darbuotojo ir naršydami veikiančių ar pasibaigusių projektų duomenų bazę. Patikslinkite paiešką pagal darbo kategoriją, vietą, kitų darbdavių atsiliepimus ar biudžetą. Ieškodami unikalias paslaugas, įgūdžius ar gebėjimus siūlančių inžinierių, naudokite raktinius žodžius, tokius kaip "mechanikas", "elektrikas", "konstruktorius" ir pan. Ar  radote inžinierių, su kuriuo norite dirbti? Spustelėkite mygtuką "Prašau kainos pasiūlymo", kad pakviestumėte jį atlikti darbą.

Klausimai ir atsakymai

Pastebėjote, kad kyla neaiškumų dėl darbo ir manote, kad reikia patikslinimų. Kiekvieno darbo pasiūlymas turi viešą klausimyną, kuriame laisvai samdomi darbuotojai gali užduoti klausimus ir gauti atsakymus. Jūs taip pat galite pradėti privačių žinučių temas su konkrečiais laisvai samdomais darbuotojais. Taip įgausite pasitikėjimą, kuris reikalingas, prieš pradedant bendradarbiavimą.

Pasirinkite geriausią

Čia rasite daug puikių laisvai samdomų darbuotojų, tačiau svarbu, kad jūsų darbą atliktų tinkamas žmogus. Peržiūrėkite atsiliepimus apie laisvai samdomo darbuotojo atliktus darbus, jam sumokėtą darbo užmokestį  ir apsilankykite darbuotojo profilyje. Ten galite pamatykite jus dominančio darbuotojo atliktų darbų pavyzdžius. Tik taip pasirinksite jums geriausiai tinkantį. Todėl nesivaržykite užeiti ir apžiūrėti.


Mūsų Laiko juosta


Mūsų istorija keliomis eilutėmis.

Mes stengiamės sukurti puikų, paprastą naudoti, vartotojui patogų tinklapį daugiausiai dėmesio skirdami tinklapio naudotojų patirčiai ir klientų pasitenkinimui.

MūsųKomanda


Mūsų komanda

Nėra turinio